Práce pro OZP
Havířov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Havířov, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Havířov:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Maséři

Zaměstnavatel Unika Relax, s.r.o. nabízí práci na pozici "Maséři" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 13425 - 19000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Havířov.
Nabídka práce byla publikována dne 20. 5. 2022.

Učitelé - zsv, čj, hv

Zaměstnavatel Střední škola, Havířov - Prostřední Suchá, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Učitelé - zsv, čj, hv" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 26569 - 34632,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Havířov.
Nabídka práce byla publikována dne 19. 5. 2022.

Uklízeči

Zaměstnavatel SANTÉ - centrum ambulantních a pobytových sociálních služeb nabízí práci na pozici "Uklízeči" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 17070,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Havířov.
Nabídka práce byla publikována dne 14. 5. 2022.

Poradce na pobočce

Zaměstnavatel Generali Česká pojišťovna a.s. nabízí práci na pozici "Poradce na pobočce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 22800 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Havířov.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2022.

Pomocní skladníci

Zaměstnavatel IN WAY s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocní skladníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 9000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Havířov.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2022.