Práce pro OZP
Hodonín

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Hodonín, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Hodonín:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Prodavači v prodejnách

Zaměstnavatel DiS Petr Chromý nabízí práci na pozici "Prodavači v prodejnách" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 12000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 9. 2022.

Manažer/ka obchodního týmu

Zaměstnavatel MetLife Europe d.a.c., pobočka pro Českou republiku nabízí práci na pozici "Manažer/ka obchodního týmu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 83000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 9. 2022.

Specialista životního a úrazového pojištění

Zaměstnavatel MetLife Europe d.a.c., pobočka pro Českou republiku nabízí práci na pozici "Specialista životního a úrazového pojištění" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 42000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 9. 2022.

Prodavač/ka

Zaměstnavatel Ing. Čeněk Čechovský nabízí práci na pozici "Prodavač/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 16500 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 9. 2022.

Finanční konzultant/ka

Zaměstnavatel František Furch nabízí práci na pozici "Finanční konzultant/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Nabídka práce byla publikována dne 16. 9. 2022.

Realitní konzultant/ka

Zaměstnavatel František Furch nabízí práci na pozici "Realitní konzultant/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Nabídka práce byla publikována dne 16. 9. 2022.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel GADO, s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 107,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Nabídka práce byla publikována dne 15. 9. 2022.

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Zaměstnavatel Oktagram, s.r.o. nabízí práci na pozici "Kuchaři (kromě šéfkuchařů)" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 12350 - 14000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Nabídka práce byla publikována dne 14. 9. 2022.

Ostraha prodejny albert

Zaměstnavatel GADO, s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny albert" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 9. 2022.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel O.S.E. Security Consulting, s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 96.4,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Nabídka práce byla publikována dne 8. 9. 2022.