Práce pro OZP
Hrdějovice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Hrdějovice, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Hrdějovice:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

: řidič/ka nákladního kontejnerového automobilu

Zaměstnavatel Robert Janák s.r.o. nabízí práci na pozici ": řidič/ka nákladního kontejnerového automobilu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 220,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Hrdějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2022.

: řidič/ka nákladního automobilu na rozvoz piva a nápojů

Zaměstnavatel Robert Janák s.r.o. nabízí práci na pozici ": řidič/ka nákladního automobilu na rozvoz piva a nápojů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 215,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Hrdějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 18. 6. 2022.

: řidič/ka dodávky na rozvoz piva a nápojů

Zaměstnavatel Robert Janák s.r.o. nabízí práci na pozici ": řidič/ka dodávky na rozvoz piva a nápojů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 170,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Hrdějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 18. 6. 2022.

: závozník/ice (na nákladním automobilu) na rozvoz piva a nápojů

Zaměstnavatel Robert Janák s.r.o. nabízí práci na pozici ": závozník/ice (na nákladním automobilu) na rozvoz piva a nápojů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 125,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Hrdějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 18. 6. 2022.