Práce pro OZP
Humpolec

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Humpolec, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Humpolec:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Skladník

Zaměstnavatel Michal Kulík nabízí práci na pozici "Skladník" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 24000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Humpolec.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 11. 2022.

Uklízeč,- ka

Zaměstnavatel Charitka s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč,- ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 12150 - 13000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Humpolec.
Nabídka práce byla publikována dne 20. 11. 2022.

Obsluha v kavárně

Zaměstnavatel Coworkingové družstvo Spolu nabízí práci na pozici "Obsluha v kavárně" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 12000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Humpolec.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2022.