Práce pro OZP
Kladno

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Kladno, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Kladno:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pomocná síla v kuchyni

Zaměstnavatel Bufet.cz Kladno s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocná síla v kuchyni" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 115,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Kladno.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 11. 2022.

Asistent/ka pedagoga

Zaměstnavatel Speciální základní škola a Mateřská škola Kladno, Pařížská 2199, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Asistent/ka pedagoga" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kladno.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 11. 2022.

Administrativní pracovník/ce

Zaměstnavatel DMS Alfa a.s. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 27000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kladno.
Nabídka práce byla publikována dne 30. 10. 2022.

Prodavač/prodavačka (železářství - kuchyňka)

Zaměstnavatel FILMEX CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/prodavačka (železářství - kuchyňka)" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 14700,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kladno.
Nabídka práce byla publikována dne 9. 10. 2022.