Práce pro OZP
Kolín

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Kolín, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Kolín:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Vrátný/á

Zaměstnavatel Agentura PANCÉŘ s.r.o. nabízí práci na pozici "Vrátný/á" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 18500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kolín.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2022.

Školní psycholog/psycholožka

Zaměstnavatel Základní škola, Kolín V., Mnichovická 62 nabízí práci na pozici "Školní psycholog/psycholožka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 32170 - 41940,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kolín.
Nabídka práce byla publikována dne 28. 7. 2022.

Úklidový pracovník

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidový pracovník" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 96.4,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Kolín.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 7. 2022.

Ostraha prodejny kaufland

Zaměstnavatel GADO s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny kaufland" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Kolín.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 7. 2022.

Bezpečnostní pracovníci, ostraha objektu

Zaměstnavatel INVESTMENT AGENCY s.r.o. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovníci, ostraha objektu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 17900 - 17900,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kolín.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2022.

Datový/á analytik/analytička

Zaměstnavatel GEFCO ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. nabízí práci na pozici "Datový/á analytik/analytička" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 30000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kolín.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2022.

Ostraha prodejny penny

Zaměstnavatel Čechymen financial real s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny penny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 125 - 125,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Kolín.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 7. 2022.

Provozní - zástupce vedoucí čerpací stanice

Zaměstnavatel Monika Nováčková nabízí práci na pozici "Provozní - zástupce vedoucí čerpací stanice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kolín.
Nabídka práce byla publikována dne 26. 6. 2022.

Obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel Monika Nováčková nabízí práci na pozici "Obsluha čerpací stanice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000 - 26000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kolín.
Nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2022.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel BATRAN s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 11000 - 12000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kolín.
Nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2022.