Práce pro OZP
Kyjov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Kyjov, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Kyjov:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Řidič/ka osobního vozidla - taxi

Zaměstnavatel Bronislav Cuták s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič/ka osobního vozidla - taxi" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 8950,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kyjov.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 7. 2022.

Úklidový pracovník/ce

Zaměstnavatel A.G.J. - facility s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidový pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 100 - 130,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Kyjov.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 6. 2022.

Pracovník/ce na roznos letáků - poloviční úvazek

Zaměstnavatel ŠEDOVÁ clean service, o. p. s. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce na roznos letáků - poloviční úvazek" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 9000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kyjov.
Nabídka práce byla publikována dne 11. 6. 2022.

Dispečer/ka dopravy - administrativní pracovník/ce

Zaměstnavatel FF production group, s.r.o. nabízí práci na pozici "Dispečer/ka dopravy - administrativní pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 19700 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kyjov.
Nabídka práce byla publikována dne 1. 6. 2022.

Pracovník/ce na pomocné práce ve vinici

Zaměstnavatel Ing. Bc. Stanislav Martinek nabízí práci na pozici "Pracovník/ce na pomocné práce ve vinici" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 19000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kyjov.
Nabídka práce byla publikována dne 13. 5. 2022.