Archiv práce pro OZP
Kyjov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Kyjov, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Archiv nabídky práce pro OZP - Kyjov:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník/ce na roznos letáků - poloviční úvazek

Zaměstnavatel ŠEDOVÁ clean service, o. p. s. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce na roznos letáků - poloviční úvazek" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 9000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kyjov.
Nabídka práce byla publikována dne 11. 6. 2022.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel GADO, s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 107,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Kyjov.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2022.

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Zaměstnavatel Roman Konečný nabízí práci na pozici "Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 40000 - 50000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kyjov.
Nabídka práce byla publikována dne 15. 4. 2022.

Pomocný dělník/ce ve výrobě

Zaměstnavatel SIMACEK FACILITY CZ, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný dělník/ce ve výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 16300,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kyjov.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

Pracovník/ce úklidu

Zaměstnavatel SIMACEK FACILITY CZ, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 16200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kyjov.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.