Archiv práce pro OZP
Lanškroun

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Lanškroun, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Archiv nabídky práce pro OZP - Lanškroun:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Ostraha prodejny lidl lanškroun

Zaměstnavatel Protektia s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl lanškroun" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 18500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Lanškroun.
Nabídka práce byla publikována dne 15. 7. 2022.

Vrátný/vrátná/zkrácený úvazek

Zaměstnavatel Agentura PANCÉŘ s.r.o. nabízí práci na pozici "Vrátný/vrátná/zkrácený úvazek" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 13500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Lanškroun.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 6. 2022.

Pracovník/nice úklidu

Zaměstnavatel Andílci s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/nice úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 9000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Lanškroun.
Nabídka práce byla publikována dne 29. 5. 2022.

Administrativní pracovník/nice

Zaměstnavatel HANDI HELP s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/nice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 160,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Lanškroun.
Nabídka práce byla publikována dne 28. 5. 2022.

Pracovník/nice úklidu

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/nice úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 12150,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Lanškroun.
Nabídka práce byla publikována dne 25. 5. 2022.

Ostraha prodejny lidl lanškroun

Zaměstnavatel GADO, s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl lanškroun" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 107,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Lanškroun.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2022.