Práce pro OZP
Moravská Ostrava a Přívoz

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Moravská Ostrava a Přívoz, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Moravská Ostrava a Přívoz:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pokladní/pokladník

Zaměstnavatel BM ČESKO s.r.o. nabízí práci na pozici "Pokladní/pokladník" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20875 - 56875,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Moravská Ostrava a Přívoz.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 7. 2022.

Strážný/strážná

Zaměstnavatel FENIX INTERNATIONAL, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/strážná" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 17100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Moravská Ostrava a Přívoz.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 7. 2022.

Vrátní

Zaměstnavatel Janáčkova filharmonie Ostrava, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Vrátní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 6355 - 13793,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Moravská Ostrava a Přívoz.
Nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2022.

Prodavač/prodavačka

Zaměstnavatel VIXO group s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/prodavačka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 117.5 - 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Moravská Ostrava a Přívoz.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 6. 2022.

Back office administrátor/ka pro firemní zákazníky (s nj)

Zaměstnavatel ASUS Czech Service s.r.o. nabízí práci na pozici "Back office administrátor/ka pro firemní zákazníky (s nj)" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 27000 - 27000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Moravská Ostrava a Přívoz.
Nabídka práce byla publikována dne 19. 5. 2022.