Práce pro OZP
Nové Město na Moravě

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Nové Město na Moravě, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Nové Město na Moravě:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Strážný/á

Zaměstnavatel LPS GUARD s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/á" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 140,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Nové Město na Moravě.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 11. 2022.

Pracovník na úklid

Zaměstnavatel Novoměstské služby s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník na úklid" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Nové Město na Moravě.
Nabídka práce byla publikována dne 16. 11. 2022.