Práce pro OZP
Opava

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Opava, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Opava:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Prodavač-ka na prodejních místech chráněných dílen

Zaměstnavatel Charita Opava nabízí práci na pozici "Prodavač-ka na prodejních místech chráněných dílen" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 19700,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Opava.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2022.

Strážný, strážná - brigáda

Zaměstnavatel ABAS IPS Management s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný, strážná - brigáda" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Opava.
Nabídka práce byla publikována dne 26. 6. 2022.

Obsluha re-use centra

Zaměstnavatel Technické služby Opava s. r. o. nabízí práci na pozici "Obsluha re-use centra" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Opava.
Nabídka práce byla publikována dne 26. 6. 2022.

Elektronik do výroby komunikačních a přístupových systémů

Zaměstnavatel ELEKTRO - FA. PAVELEK, s.r.o. nabízí práci na pozici "Elektronik do výroby komunikačních a přístupových systémů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Opava.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 6. 2022.

Vedoucí elektrikář

Zaměstnavatel ELEKTRO - FA. PAVELEK, s.r.o. nabízí práci na pozici "Vedoucí elektrikář" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 30000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Opava.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 6. 2022.

Vývojář-ka hw

Zaměstnavatel ELEKTRO - FA. PAVELEK, s.r.o. nabízí práci na pozici "Vývojář-ka hw" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 45000 - 60000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Opava.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 6. 2022.