Práce pro OZP
Opava

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Opava, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Opava:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Projektový manažer-ka

Zaměstnavatel HYTECH CR spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Projektový manažer-ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Opava.
Nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2022.

Konstruktér-ka

Zaměstnavatel HYTECH CR spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Konstruktér-ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 29000 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Opava.
Nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2022.

Pomocný pracovník, pracovnice

Zaměstnavatel Charita Hrabyně nabízí práci na pozici "Pomocný pracovník, pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8500 - 12500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Opava.
Nabídka práce byla publikována dne 16. 11. 2022.

Obsluha strojů a zařízení - údržba

Zaměstnavatel Charita Hrabyně nabízí práci na pozici "Obsluha strojů a zařízení - údržba" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 11500 - 17500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Opava.
Nabídka práce byla publikována dne 16. 11. 2022.

Obsluha strojů a zařízení

Zaměstnavatel Charita Hrabyně nabízí práci na pozici "Obsluha strojů a zařízení" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10500 - 16500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Opava.
Nabídka práce byla publikována dne 16. 11. 2022.

Bezpečnostní pracovník, pracovnice

Zaměstnavatel CENTR GROUP, a.s. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovník, pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 17900,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Opava.
Nabídka práce byla publikována dne 11. 11. 2022.

Pracovník drobné výroby (balení výrobků)

Zaměstnavatel Ateliér Impala - sociální podnik s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník drobné výroby (balení výrobků)" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Opava.
Nabídka práce byla publikována dne 9. 11. 2022.