Práce pro OZP
Ostrava

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Ostrava, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Ostrava:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Uklízeč/uklízečka

Zaměstnavatel JASPA s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/uklízečka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 12000 - 12000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ostrava.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 7. 2022.

Asistent/asistentka financí

Zaměstnavatel Česká distribuční k.s. nabízí práci na pozici "Asistent/asistentka financí" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ostrava.
Nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2022.

Pracovník expedice - balič

Zaměstnavatel NOBUS PRINT s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník expedice - balič" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ostrava.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 6. 2022.

Balič/balička

Zaměstnavatel SELLLOT s.r.o. nabízí práci na pozici "Balič/balička" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 17000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ostrava.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 6. 2022.

321559 - rada/odborný rada v útvaru ředitele sekce územní pracoviště ostrava iii

Zaměstnavatel Generální finanční ředitelství nabízí práci na pozici "321559 - rada/odborný rada v útvaru ředitele sekce územní pracoviště ostrava iii" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah služební poměr a nabízená mzda je 25630,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ostrava.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 6. 2022.

Skladník

Zaměstnavatel SELLLOT s.r.o. nabízí práci na pozici "Skladník" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ostrava.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 6. 2022.

Hledáte svou šanci na lepší zaměstnání? Chcete se dozvědět více informací o situaci na trhu práce v Ostravě? Klikněte pro více informací.