Práce pro OZP
Otrokovice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Otrokovice, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Otrokovice:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Informátorka/informátor

Zaměstnavatel ASTREMA, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Informátorka/informátor" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 21500 - 27000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Otrokovice.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2022.

Odobrný refrent/ka odboru dopravně-správního - dopravní inženýrství

Zaměstnavatel Město Otrokovice nabízí práci na pozici "Odobrný refrent/ka odboru dopravně-správního - dopravní inženýrství" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 30000 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Otrokovice.
Nabídka práce byla publikována dne 20. 5. 2022.

Odborný referent/ka odboru rozvoje města - investiční výstavba

Zaměstnavatel Město Otrokovice nabízí práci na pozici "Odborný referent/ka odboru rozvoje města - investiční výstavba" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 30000 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Otrokovice.
Nabídka práce byla publikována dne 20. 5. 2022.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel GADO, s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 107,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Otrokovice.
Nabídka práce byla publikována dne 14. 5. 2022.

Lidl - ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel Protektia s.r.o. nabízí práci na pozici "Lidl - ostraha prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 18500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Otrokovice.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2022.

Pracovník úklidu penzionu a restaurace

Zaměstnavatel Panhead s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník úklidu penzionu a restaurace" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Otrokovice.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2022.

Strážní

Zaměstnavatel ASTREMA, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Strážní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 21500 - 27000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Otrokovice.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2022.

Řidiči autovláčku

Zaměstnavatel TEOZ, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Řidiči autovláčku" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 240,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Otrokovice.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2022.