Práce pro OZP
Pacov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Pacov, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Pacov:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Bezpečnostní pracovník, -ice

Zaměstnavatel INVESTMENT AGENCY s.r.o. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovník, -ice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 17900,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pacov.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 11. 2022.

Technolog - senior

Zaměstnavatel PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s. nabízí práci na pozici "Technolog - senior" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 45000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pacov.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 11. 2022.

Konstruktér - senior

Zaměstnavatel PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s. nabízí práci na pozici "Konstruktér - senior" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 45000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pacov.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 11. 2022.