Práce pro OZP
Plzeň 1

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Plzeň 1, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Plzeň 1:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Kuchař/ka

Zaměstnavatel Krijcos CS, a.s. nabízí práci na pozici "Kuchař/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 54000 - 60000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Plzeň 1.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2022.

Číšník/servírka

Zaměstnavatel Krijcos CS, a.s. nabízí práci na pozici "Číšník/servírka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 29000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Plzeň 1.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 6. 2022.

Objekový vedoucí úklidu

Zaměstnavatel SKYCLEAN s.r.o. nabízí práci na pozici "Objekový vedoucí úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Plzeň 1.
Nabídka práce byla publikována dne 15. 6. 2022.

Učitel/ka i. stupně

Zaměstnavatel 4. základní škola Plzeň, Kralovická 12, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Učitel/ka i. stupně" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 32820 - 42720,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Plzeň 1.
Nabídka práce byla publikována dne 28. 5. 2022.