Práce pro OZP
Praha

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Praha, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Praha:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Specialista/ka - administrátor/ka projektů financovaných z operačních programů

Vysoká škola chemicko-technologická v Praze, Praha

administrace projektů operačních programů během všech fází životního cyklu projektu

Zaměstnavatel Vysoká škola chemicko-technologická v Praze nabízí práci na pozici "Specialista/ka - administrátor/ka projektů financovaných z operačních programů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 35 000,-Kč/měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha.
Nabídka práce byla publikována dne 1. 7. 2022.

Recepční - asistent/tka

Success IN Finance, s.r.o., Praha

Kancelářské práce a administrativa

Zaměstnavatel Success IN Finance, s.r.o. nabízí práci na pozici "Recepční - asistent/tka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah poloviční/zkrácený úvazek a nabízená mzda je 13.500 Kč. Lokalita výkonu práce: Praha.
Nabídka práce byla publikována dne 30. 6. 2022.

Obsluha stroje pro kovovýrobu

Zaměstnavatel ALFEZA s.r.o nabízí práci na pozici "Obsluha stroje pro kovovýrobu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 29000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha.
Nabídka práce byla publikována dne 25. 5. 2022.