Práce pro OZP
Praha 1

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Praha 1, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Praha 1:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Mzdoví účetní

Zaměstnavatel Správa Pražského hradu nabízí práci na pozici "Mzdoví účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 30000 - 32000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 1.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2022.

Hotelový technik

Zaměstnavatel Le-Investment, spol.s r.o. nabízí práci na pozici "Hotelový technik" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 24000 - 28000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 1.
Nabídka práce byla publikována dne 20. 5. 2022.

Kadeřníci

Zaměstnavatel Akademie AFRODITI s.r.o. nabízí práci na pozici "Kadeřníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 24000 - 33000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 1.
Nabídka práce byla publikována dne 14. 5. 2022.

Ostraha prodejny dm drogerie

Zaměstnavatel GADO, s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny dm drogerie" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 125,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Praha 1.
Nabídka práce byla publikována dne 14. 5. 2022.

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Zaměstnavatel Krajské státní zastupitelství v Praze nabízí práci na pozici "Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 16490,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 1.
Nabídka práce byla publikována dne 13. 5. 2022.

Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)

Zaměstnavatel CENTR GROUP, a.s. nabízí práci na pozici "Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 17900,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 1.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2022.

Všeobecní administrativní pracovníci

Zaměstnavatel Co a Fin s.r.o. nabízí práci na pozici "Všeobecní administrativní pracovníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 17000 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 1.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2022.

Ostatní uklízeči a pomocníci

Zaměstnavatel SKYCLEAN s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostatní uklízeči a pomocníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 100 - 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Praha 1.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2022.

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Zaměstnavatel HOTEL AMBASSADOR ZLATÁ HUSA spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 26000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 1.
Nabídka práce byla publikována dne 25. 4. 2022.

Umělecký zámečník

Zaměstnavatel NÁRODNÍ DIVADLO nabízí práci na pozici "Umělecký zámečník" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 21010,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 1.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 3. 2022.