Práce pro OZP
Praha 11

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Praha 11, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Praha 11:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Zástupce vedoucího technicko - revizního oddělení (ž/m)

Zaměstnavatel BM ČESKO s.r.o. - 001 nabízí práci na pozici "Zástupce vedoucího technicko - revizního oddělení (ž/m)" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 50000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 11.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2022.

Technik/čka (ž/m)

Zaměstnavatel BM ČESKO s.r.o. - 001 nabízí práci na pozici "Technik/čka (ž/m)" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 11.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2022.

Referent společné státní správy a samosprávy (právník)

Zaměstnavatel Ministerstvo vnitra nabízí práci na pozici "Referent společné státní správy a samosprávy (právník)" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 26760 - 39420,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 11.
Nabídka práce byla publikována dne 17. 6. 2022.

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Zaměstnavatel ROSANA, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 22000 - 27000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 11.
Nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2022.