Práce pro OZP
Praha 2

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Praha 2, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Praha 2:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Odborní administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví

Zaměstnavatel MedicalHelp Česká republika s.r.o. nabízí práci na pozici "Odborní administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 2.
Nabídka práce byla publikována dne 16. 3. 2022.

Ostatní praktičtí lékaři

Zaměstnavatel MedicalHelp Česká republika s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostatní praktičtí lékaři" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 2.
Nabídka práce byla publikována dne 16. 3. 2022.

Dentální hygienisti

Zaměstnavatel MedicalHelp Česká republika s.r.o. nabízí práci na pozici "Dentální hygienisti" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 2.
Nabídka práce byla publikována dne 16. 3. 2022.