Archiv práce pro OZP
Praha 20

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Praha 20, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Archiv nabídky práce pro OZP - Praha 20:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Skladník manipulant

Zaměstnavatel EDM (Entre Direct Marketing) s.r.o. nabízí práci na pozici "Skladník manipulant" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 120 - 130,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Praha 20.
Nabídka práce byla publikována dne 9. 7. 2022.

Tiskaři

Zaměstnavatel Haferrest-Praha s.r.o. nabízí práci na pozici "Tiskaři" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 18500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 20.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

Technik

Zaměstnavatel Haferrest-Praha s.r.o. nabízí práci na pozici "Technik" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 22200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 20.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

Technik

Zaměstnavatel Haferrest-Praha s.r.o. nabízí práci na pozici "Technik" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 18500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 20.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.