Recepční - asistent/tka

Kancelářské práce a administrativa

Hledáte-li práci v lokalitě Praha nebo blízkém okolí, prohlédněte si naši nabídku práce od společnosti Success IN Finance, s.r.o.. Nabídka je platná do 7. 7. 2022 a byla naposledy upravena dne 30. 6. 2022. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Popis práce: jednodušší kancelářské práce, administrativa, zajištění chodu recepce, pochůzky, práce s PC, aktualizace kalendářů, databází klientů a kontaktů, vyřizování telefonátů, obsluha klientů, drobný úklid, příprava podkladů pro banky a pojišťovny. Práce s interními programy. Příprava podkladů pro účetní. Nákup a doplňování zásob potřebných pro chod kanceláře. Uchazeč bude vstupovat do týmu OZP, kteří již v kanceláři pracují více než 4 roky.

Další úlohy dle zdatnosti uchazeče.


Nabízíme: práci v příjemném mladém kolektivu v kancelářích v centru Prahy 4 na Pankráci, různorodou práci při které se člověk nenudí, zaškolení, výuka angličtiny, multisport karty, teambuildingové akce a večírky. Práce na 20  hodin/týden - 3 dny a 2 dny v týdnu.Požadujeme: příjemné vystupování; přátelskou povahu, týmového hráče i samostatnou osobu, znalost práce na PC - excell, word - podmínkou, znalost vyhledávání na internetu, email, chuť učit se novým věcem, logické uvažování, samostatnost, pečlivost a reprezentativní vzhled
Město: Praha, Hlavní město Praha
Mzda: 13.500 Kč
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 6. 2022
Pracovněprávní vztah: Poloviční/Zkrácený úvazek
Minimální stupeň vzdělání: Střední s maturitou
Volných míst k dispozici: 2
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 30. 6. 2022

Adresa společnosti

Success IN Finance, s.r.o.
Na Strži 2097/63,
140 00   Praha 4

Kontaktní osoba

Dušana Gondová
kariera@sfg.cz,
721040506

Success IN Finance, s.r.o.

Zařídíme za vás financování, vyjednáme lepší úrok a sepíšeme smlouvy. A vše zdarma od A do Z.

Detail společnosti