Specialista/ka - administrátor/ka projektů financovaných z operačních programů

administrace projektů operačních programů během všech fází životního cyklu projektu

Hledáte-li práci v lokalitě Praha nebo blízkém okolí, prohlédněte si naši nabídku práce od společnosti Vysoká škola chemicko-technologická v Praze. Nabídka je platná do 8. 7. 2022 a byla naposledy upravena dne 1. 7. 2022. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Detailní popis práce...

Nabízíme:

  • práce v přátelském projektovém týmu
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost dalšího vzdělávání, školení a zahraničních stáží
  • zaměstnanecké benefity: 6 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, firemní rekreační zařízení, dětský koutek, parkování pro zaměstnance, flexibilní pracovní doba, možnost práce z domova
  • zaměstnání na plný pracovní úvazek, pracovní poměr na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení
  • práci na prestižní univerzitě s mezinárodním renomé
  • aktivní zapojení do excelentních výzkumných projektů
  • nástup ihned nebo dohodou

Náplň práce:

    •příprava věcných a finančních podkladů pro poskytovatele dotace

    •koordinace a podpora projektového týmu

     •práce v on-line systému poskytovatele

     •komunikace s projektovými týmy a vědeckými pracovníky a s poskytovatelem dotace

     •spolupráce při kontrole plnění plánovaných cílů projektu

     •administrativní podpora při přípravě projektových žádostí

Požadujeme:

  • ukončené VŠ vzdělání (min. bakalářský stupeň) - ekonomický nebo technický směr výhodou
  • zkušenosti s administrací projektů financovaných z EU fondů (OP VVV, OP VK, OP VaVPI) výhodou
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • znalost anglického jazyka (úroveň B2)
  • zodpovědnost, pozitivní, samostatný přístup k práci, smysl pro detail
  • komunikační schopnosti, schopnost týmové spolupráce
  • flexibilita a ochota učit se nové věci

Kontakt:

V případě, že Vás naše nabídka oslovila, budeme rádi, když nám zašlete svůj motivační dopis spolu se strukturovaným životopisem na e-mailovou adresu: hana.stepankova@vscht.cz.

Přihláška do výběrového řízení musí obsahovat souhlas s poskytnutím osobních údajů v souladu s GDPR.

                                                                       Těšíme se na vás.

Město: Praha, Hlavní město Praha
Mzda: 35 000,-Kč/měsíc
Minimální stupeň vzdělání: Vysokoškolské
Volných míst k dispozici: 1

Adresa společnosti

Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
Technická 5,
166 28   Praha 6

Kontaktní osoba

Hana Štěpánková
hana.stepankova@vscht.cz,
+420 723 688 066

Vítejte ve světě moderní chemie

Detail společnosti