Práce pro OZP
Říčany

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Říčany, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Říčany:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Úklidový pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel A.G.J. - facility s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidový pracovník/pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 100 - 130,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Říčany.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 6. 2022.

Strážný, ostraha, ochrana majetku, velitel objektu (dostačující jsou i zkušenosti)

Zaměstnavatel Falcon security, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný, ostraha, ochrana majetku, velitel objektu (dostačující jsou i zkušenosti)" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 18000 - 27000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Říčany.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 6. 2022.

Ostraha prodejny tesco

Zaměstnavatel GADO, s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny tesco" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 115,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Říčany.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2022.