Práce pro OZP
Rohatec

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Rohatec, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Rohatec:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Obchodní zástupci

Zaměstnavatel ŠEDOVÁ clean service - Zlínsko, z.ú. nabízí práci na pozici "Obchodní zástupci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rohatec.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2022.

Výrobní dělník/ce

Zaměstnavatel Myapack s.r.o. nabízí práci na pozici "Výrobní dělník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 19000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rohatec.
Nabídka práce byla publikována dne 19. 5. 2022.

Účetní všeobecní

Zaměstnavatel ŠEDOVÁ s.r.o. nabízí práci na pozici "Účetní všeobecní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rohatec.
Nabídka práce byla publikována dne 14. 5. 2022.

Skladník/ce

Zaměstnavatel FORLIT, a.s. nabízí práci na pozici "Skladník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 150,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Rohatec.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 5. 2022.

Dělník/ce ve výrobě

Zaměstnavatel FORLIT, a.s. nabízí práci na pozici "Dělník/ce ve výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 115 - 130,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Rohatec.
Nabídka práce byla publikována dne 25. 4. 2022.

Hlavní operátor/ka robotizovaných pracovišť

Zaměstnavatel FORLIT, a.s. nabízí práci na pozici "Hlavní operátor/ka robotizovaných pracovišť" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 170 - 200,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Rohatec.
Nabídka práce byla publikována dne 11. 4. 2022.

Projektový manažer pro projekty realizované z dotací eu

Zaměstnavatel PERFECT pure service, o.p.s. nabízí práci na pozici "Projektový manažer pro projekty realizované z dotací eu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rohatec.
Nabídka práce byla publikována dne 11. 4. 2022.

Strážný/á - vrátný/á

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/á - vrátný/á" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Rohatec.
Nabídka práce byla publikována dne 8. 4. 2022.

Bezpečnostní pracovník/ce

Zaměstnavatel CENTR GROUP-ELMONT s.r.o. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 17900 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rohatec.
Nabídka práce byla publikována dne 4. 4. 2022.