Práce pro OZP
Rožnov pod Radhoštěm

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Rožnov pod Radhoštěm, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Rožnov pod Radhoštěm:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Účetní

Zaměstnavatel Realitní kancelář Rožnov s. r. o. nabízí práci na pozici "Účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 22000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rožnov pod Radhoštěm.
Nabídka práce byla publikována dne 5. 8. 2022.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel W4P s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 12000 - 14000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rožnov pod Radhoštěm.
Nabídka práce byla publikována dne 14. 7. 2022.