Práce pro OZP
Rumburk

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Rumburk, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Rumburk:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník v sociálních službách - terénní programy

Zaměstnavatel CEDR - komunitní spolek nabízí práci na pozici "Pracovník v sociálních službách - terénní programy" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 21000 - 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rumburk.
Nabídka práce byla publikována dne 19. 5. 2022.

Administrativní pracovník (prodej zdravotních pomůcek)

Zaměstnavatel RULI spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník (prodej zdravotních pomůcek)" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 19700,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rumburk.
Nabídka práce byla publikována dne 14. 5. 2022.

Učitel/učitelka všeobecně vzdělávacích předmětů - matematika, fyzika, anglický jazyk, německý jazyk, přírodopis, informatika

Zaměstnavatel Základní škola Rumburk, Tyršova ulice 1066/2, okres Děčín, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Učitel/učitelka všeobecně vzdělávacích předmětů - matematika, fyzika, anglický jazyk, německý jazyk, přírodopis, informatika" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 32820 - 42780,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rumburk.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2022.