Práce pro OZP
Rychvald

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Rychvald, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Rychvald:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Referenti odboru investic a správy majetku

Zaměstnavatel Město Rychvald nabízí práci na pozici "Referenti odboru investic a správy majetku" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 19730 - 28920,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rychvald.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2022.

Výkon agendy stavebního úřadu

Zaměstnavatel Město Rychvald nabízí práci na pozici "Výkon agendy stavebního úřadu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 19730 - 28920,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rychvald.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 6. 2022.

Vedoucí odboru investic a správy majetku

Zaměstnavatel Město Rychvald nabízí práci na pozici "Vedoucí odboru investic a správy majetku" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 21260 - 31240,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rychvald.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 6. 2022.