Práce pro OZP
Sedlec

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Sedlec, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Sedlec:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Automechanik osobních a nákladních vozů

Zaměstnavatel MRAZÍRNY SCHMIDT s.r.o. nabízí práci na pozici "Automechanik osobních a nákladních vozů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20000 - 32000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Sedlec.
Nabídka práce byla publikována dne 20. 7. 2022.

Řidič/ka mezinárodní kamionové dopravy

Zaměstnavatel MRAZÍRNY SCHMIDT s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič/ka mezinárodní kamionové dopravy" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20000 - 60000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Sedlec.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2022.