Práce pro OZP
Slezská Ostrava

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Slezská Ostrava, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Slezská Ostrava:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Vedoucí stolařské dílny

Zaměstnavatel Charita sv. Alexandra nabízí práci na pozici "Vedoucí stolařské dílny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Slezská Ostrava.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 7. 2022.

Asistent/asistentka - personalisty

Zaměstnavatel PATRIOT SECURITY s.r.o. nabízí práci na pozici "Asistent/asistentka - personalisty" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 9900 - 9900,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Slezská Ostrava.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 6. 2022.

Pomocná síla - balení dárkových výrobků

Zaměstnavatel David Ševčík nabízí práci na pozici "Pomocná síla - balení dárkových výrobků" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 104,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Slezská Ostrava.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 6. 2022.

Nákupčí

Zaměstnavatel CLINITEX s.r.o. nabízí práci na pozici "Nákupčí" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Slezská Ostrava.
Nabídka práce byla publikována dne 11. 6. 2022.