Práce pro OZP
Sokolov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Sokolov, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Sokolov:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Úřednice/úředník výkonu správních agend silniční dopravy a silničního hospodářství městského úřadu sokolov

Zaměstnavatel Město Sokolov nabízí práci na pozici "Úřednice/úředník výkonu správních agend silniční dopravy a silničního hospodářství městského úřadu sokolov" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 24390 - 35370,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Sokolov.
Nabídka práce byla publikována dne 26. 11. 2022.

Úřednice/úředník - sociální pracovník městského úřadu sokolov

Zaměstnavatel Město Sokolov nabízí práci na pozici "Úřednice/úředník - sociální pracovník městského úřadu sokolov" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 26280 - 38170,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Sokolov.
Nabídka práce byla publikována dne 25. 11. 2022.

Úřednice/úředník vodního hospodářství městského úřadu sokolov

Zaměstnavatel Město Sokolov nabízí práci na pozici "Úřednice/úředník vodního hospodářství městského úřadu sokolov" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 24390 - 35370,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Sokolov.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 11. 2022.

Úřednice/úředník stavebního úřadu městského úřadu sokolov

Zaměstnavatel Město Sokolov nabízí práci na pozici "Úřednice/úředník stavebního úřadu městského úřadu sokolov" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 24390 - 35370,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Sokolov.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 11. 2022.

Úředník/úřednice sociální pracovník orgánu sociálně právní ochrany dětí městského úřadu sokolov

Zaměstnavatel Město Sokolov nabízí práci na pozici "Úředník/úřednice sociální pracovník orgánu sociálně právní ochrany dětí městského úřadu sokolov" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 26280 - 38170,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Sokolov.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 11. 2022.

Úřednice/úředník zajišťující projednávání přestupků zejména proti bezpečnosti a plynulosti provozu na pozemních komunikacích a rozhodování o nich a vedení souvisejících řízení

Zaměstnavatel Město Sokolov nabízí práci na pozici "Úřednice/úředník zajišťující projednávání přestupků zejména proti bezpečnosti a plynulosti provozu na pozemních komunikacích a rozhodování o nich a vedení souvisejících řízení" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 24390 - 35370,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Sokolov.
Nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2022.

Úklidový/á pracovník/ce vnitřních prostor

Zaměstnavatel Petr Fiala - velkoobchod s drogerií s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidový/á pracovník/ce vnitřních prostor" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Sokolov.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2022.