Práce pro OZP
Strážný

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Strážný, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Strážný:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Ochranka - hlídač parkoviště

Zaměstnavatel APEX gaming EUROPE a.s. nabízí práci na pozici "Ochranka - hlídač parkoviště" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 115,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Strážný.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2022.

Kuchař

Zaměstnavatel APEX gaming EUROPE a.s. nabízí práci na pozici "Kuchař" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 200,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Strážný.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2022.