Práce pro OZP
Sušice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Sušice, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Sušice:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Administrativní pracovnice - asistentka obchodu

Zaměstnavatel 2P SERVIS s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovnice - asistentka obchodu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 19700,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Sušice.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 6. 2022.

Bezpečnostní pracovník/ce

Zaměstnavatel INVESTMENT AGENCY s.r.o. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 17900 - 17900,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Sušice.
Nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2022.

Kuchařka/kuchař

Zaměstnavatel Horest Group s.r.o. nabízí práci na pozici "Kuchařka/kuchař" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 35000 - 55000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Sušice.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 6. 2022.