Práce pro OZP
Tábor

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Tábor, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Tábor:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Dělník/ce na šicí dílně, obsluha průběžného lisu

Zaměstnavatel DITA výrobní družstvo invalidů nabízí práci na pozici "Dělník/ce na šicí dílně, obsluha průběžného lisu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 16500 - 17500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Tábor.
Nabídka práce byla publikována dne 4. 8. 2022.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Diakonie ČCE - středisko Rolnička nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8100 - 8500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Tábor.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 8. 2022.

Uklízeč, uklízečka

Zaměstnavatel VA & HR s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč, uklízečka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 18200 - 18200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Tábor.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 8. 2022.

Pracovník/ce v sociálních službách - péče o zrakově postižené

Zaměstnavatel Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých České republiky nabízí práci na pozici "Pracovník/ce v sociálních službách - péče o zrakově postižené" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 6600 - 7200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Tábor.
Nabídka práce byla publikována dne 29. 7. 2022.

Pomocný skladník/skladnice

Zaměstnavatel unuodesign s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný skladník/skladnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 17500 - 19000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Tábor.
Nabídka práce byla publikována dne 17. 7. 2022.

Dělník/dělnice na lisování etiket na textil

Zaměstnavatel DITA výrobní družstvo invalidů nabízí práci na pozici "Dělník/dělnice na lisování etiket na textil" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 16500 - 17500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Tábor.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 7. 2022.

Prodavač/ka

Zaměstnavatel Martin Turlík nabízí práci na pozici "Prodavač/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 17000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Tábor.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2022.

Recepční

Zaměstnavatel Josef Drs nabízí práci na pozici "Recepční" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 23000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Tábor.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 7. 2022.

Úklidový/á pracovník/ce

Zaměstnavatel TREKVILA NÁHRADNÍ PLNĚNÍ s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidový/á pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 17000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Tábor.
Nabídka práce byla publikována dne 17. 6. 2022.

Telefonní operátor/ka

Zaměstnavatel Axxel investment s.r.o. nabízí práci na pozici "Telefonní operátor/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 11200 - 12500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Tábor.
Nabídka práce byla publikována dne 13. 6. 2022.