Práce pro OZP
Uherské Hradiště

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Uherské Hradiště, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Uherské Hradiště:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Ostraha prodejny

Zaměstnavatel GADO, s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 130,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Uherské Hradiště.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 11. 2022.

Telefonní operátor

Zaměstnavatel Benefit investment a.s. nabízí práci na pozici "Telefonní operátor" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 10000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Uherské Hradiště.
Nabídka práce byla publikována dne 16. 9. 2022.