Práce pro OZP
Uničov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Uničov, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Uničov:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Vedoucí úklidu

Zaměstnavatel HB group Facility s.r.o. nabízí práci na pozici "Vedoucí úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 18200 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Uničov.
Nabídka práce byla publikována dne 14. 5. 2022.

Uklízeč/uklízečka

Zaměstnavatel HB group Facility s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/uklízečka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 16200 - 18200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Uničov.
Nabídka práce byla publikována dne 14. 5. 2022.

Administrativní pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel QAZAQ Invest s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 9850,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Uničov.
Nabídka práce byla publikována dne 1. 4. 2022.

Pomocný dělník/dělnice ve výrobě

Zaměstnavatel Dobrý domov s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný dělník/dělnice ve výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8100 - 8500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Uničov.
Nabídka práce byla publikována dne 28. 3. 2022.