Práce pro OZP
Veselí nad Moravou

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Veselí nad Moravou, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Veselí nad Moravou:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník/ce na úklid - poloviční úvazek

Zaměstnavatel ŠEDOVÁ pure service, z.ú. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce na úklid - poloviční úvazek" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Veselí nad Moravou.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2022.

Skladník/ce

Zaměstnavatel GMP uni s.r.o. nabízí práci na pozici "Skladník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 9400,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Veselí nad Moravou.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2022.