Práce pro OZP
Veselí nad Moravou

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Veselí nad Moravou, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Veselí nad Moravou:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Dělník/ce do dřevovýroby

Zaměstnavatel Ing. Petr Kouřil nabízí práci na pozici "Dělník/ce do dřevovýroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Veselí nad Moravou.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 7. 2022.

Pracovník/ce úklidu - poloviční úvazek

Zaměstnavatel ŠEDOVÁ pure service, z.ú. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce úklidu - poloviční úvazek" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Veselí nad Moravou.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 6. 2022.

Učitel/ka speciální pedagog

Zaměstnavatel Základní škola a praktická škola Veselí nad Moravou, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Učitel/ka speciální pedagog" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 38000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Veselí nad Moravou.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 6. 2022.