Práce pro OZP
Žatec

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Žatec, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Žatec:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pomocná síla do kuchyně

Zaměstnavatel Žatecké lahůdky s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocná síla do kuchyně" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 12150,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žatec.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2022.

Obchodní helpdesk

Zaměstnavatel Sittardia s.r.o. nabízí práci na pozici "Obchodní helpdesk" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 30000 - 45000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žatec.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 7. 2022.

Zedník/zednice

Zaměstnavatel K&M SVOBODOVI s.r.o. nabízí práci na pozici "Zedník/zednice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 26000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žatec.
Nabídka práce byla publikována dne 15. 7. 2022.

Recepční

Zaměstnavatel MATTHAN IMMO spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Recepční" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 19700 - 21000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žatec.
Nabídka práce byla publikována dne 14. 7. 2022.

Asistent/ka prodeje

Zaměstnavatel CTSCZ spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Asistent/ka prodeje" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 17900,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žatec.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.