Práce pro OZP
Žďár nad Sázavou

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Žďár nad Sázavou, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Žďár nad Sázavou:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Ředitel/ka příspěvkové organizace - knihovna matěje josefa sychry žďár nad sázavou

Zaměstnavatel Město Žďár nad Sázavou nabízí práci na pozici "Ředitel/ka příspěvkové organizace - knihovna matěje josefa sychry žďár nad sázavou" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žďár nad Sázavou.
Nabídka práce byla publikována dne 30. 10. 2022.

Ostraha - vrátnice - ždár nad sázavou - - chráněné pracovní

Zaměstnavatel Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha - vrátnice - ždár nad sázavou - - chráněné pracovní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Žďár nad Sázavou.
Nabídka práce byla publikována dne 19. 10. 2022.

Odborník počítačových systémů se znalostí sw i hw - žďár nad sázavou

Zaměstnavatel Jan Nižník nabízí práci na pozici "Odborník počítačových systémů se znalostí sw i hw - žďár nad sázavou" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žďár nad Sázavou.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 10. 2022.