Práce v Ostravě

Hledáte svou šanci na lepší práci? Chcete se dozvědět jaká je situace na trhu práce v Ostravě? Jste osoba se zdravotním postižením (OZP)? Pokud jste odpověděli 3× ano, pak Vás vítáme na správném místě.

Ostrava

Je statutární město na severovýchodě České republiky v Moravskoslezském kraji. Ostrava je počtem obyvatel třetí největší město v České republice a to samé platí pro její rozlohu. Žije zde více než 292 tisíc obyvatel. Z tohoto počtu více než 20 tisíc lidí hledá práci. Respektive jsou evidováni na Úřadu práce, který pro ně eviduje pouze okolo 4 000 volných pracovních míst.

Informace pro osoby se zdravotním postižením

Situace pro osoby se zdravotním postižením (dále jen OZP) není v Ostravě dobrá. Z nabídky volných pracovních míst je pouze 460 vhodných pro OZP. Zárověn ale hledá práci více než 2 450 lidí z těchto řad. Aktuální nabídku práce získáte osobně na níže uvedených adresách. Pokud preferujete online nabídku volných pracovních míst, využijte služeb našeho portálu POZP.

Kde je v Ostravě Úřad práce?

  • 30. dubna 3130, Moravská Ostrava, 702 00
  • Hudební 496/2, Mariánské Hory, 709 00
  • Opavská 1118/33, Poruba, 708 00
  • Mírová 96/32, Vítkovice, 703 00
  • Více informací naleznete na stránkách MPSV

Jak hledat práci na POZP?

S námi získáváte tři různé možnosti, jak si najít svou novou vysněnou práci.

  1. V našem katalogu společností si můžete vyhledat konkrétní společnost z Ostravy a okolí, o které víme, že OZP zaměstnává. Pošlete svůj motivační dopis na kontaktní email, nebo do společnosti zavolejte a zeptejte se, zda by pro Vás němeli volné pracovní místo.
  2. S námi můžete jednoduše a přímo odpovědět na nabídku práce. Projděte si seznam pracovních inzerátů a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“.
  3. Třetí možností, kterou velmi doporučujeme, je vytvoření vlastního osobního profilu OZP na našich stránkách. Můžete se tak sami efektivně zapojit do procesu hledání Vaší nové lepší práce.

Osobní profil uživatele POZP

Pokud patříte do skupiny OZP, nespoléhejte se pouze na pracovní nabídky. Nabízíme Vám jednoduchou možnost, jak se nechat sami oslovit potenciálními zaměstnavateli a zvýšit Vaši šanci na lepší práci.

Registrujte se a zaujměte společnosti ve vašem okolí. Informujte Vašeho potenciálního zaměstnavatele nejen o vašich pracovních zkušenostech a dosaženém vzdělání, ale také o Vašich preferencích, zájmech, přáních a požadavcích na novou práci.

Aktuální nabídka práce v Ostravě

Níže naleznete pracovní příležitosti, které na pracovním portálu POZP evidujeme. Vybíráme z našeho katalogu práce nejnovější nabídky, které byli označeny jako vhodné pro OZP.

Administrativní pracovník

Zaměstnavatel NOBUS PRINT s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda 11000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ostrava.
Nabídka práce byla publikována dne 4. 8. 2022.

Asistent/asistentka personalistiky

Zaměstnavatel Česká distribuční k.s. nabízí práci na pozici "Asistent/asistentka personalistiky" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 27000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ostrava.
Nabídka práce byla publikována dne 31. 7. 2022.

Recepční

Zaměstnavatel Hotel VP1, s.r.o. nabízí práci na pozici "Recepční" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda 21700,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ostrava.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 7. 2022.

Distributor/distributorka reklamních letáků

Zaměstnavatel Česká distribuční k.s. nabízí práci na pozici "Distributor/distributorka reklamních letáků" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda 4050 - 8100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ostrava.
Nabídka práce byla publikována dne 15. 7. 2022.

321559 - rada/odborný rada v útvaru ředitele sekce územní pracoviště ostrava iii

Zaměstnavatel Generální finanční ředitelství nabízí práci na pozici "321559 - rada/odborný rada v útvaru ředitele sekce územní pracoviště ostrava iii" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah služební poměr a nabízená mzda 25630,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ostrava.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 6. 2022.

Nemáte ještě vlastní účet? Nabízíme Vám jednoduchou možnost, jak se nechat sami oslovit potenciálními zaměstnavateli a zvýšit Vaši šanci na lepší práci.