Práce pro OZP
Číšníci a servírky

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Číšníci a servírky“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Obsluha v kavárně

Zaměstnavatel Coworkingové družstvo Spolu nabízí práci na pozici "Obsluha v kavárně" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 12000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Humpolec.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2022.

Obsluha v kavárně-barista/ka

Zaměstnavatel Lukáš Čeněk nabízí práci na pozici "Obsluha v kavárně-barista/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 130 - 160,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 9. 11. 2022.

Číšníci - servírky

Zaměstnavatel Mono café s.r.o. nabízí práci na pozici "Číšníci - servírky" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 19700 - 27700,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bukovec.
Nabídka práce byla publikována dne 9. 11. 2022.

Číšníci a servírky

Zaměstnavatel Ertepla s.r.o. nabízí práci na pozici "Číšníci a servírky" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 135,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Slatina.
Nabídka práce byla publikována dne 9. 11. 2022.

Číšník/servírka

Zaměstnavatel Krijcos CS, a.s. nabízí práci na pozici "Číšník/servírka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 40000 - 42000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Plzeň 1.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 11. 2022.

Číšník/servírka

Zaměstnavatel Agrocentrum Ohrada a.s. nabízí práci na pozici "Číšník/servírka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vísky.
Nabídka práce byla publikována dne 9. 11. 2022.

Obsluha v kavárně

Zaměstnavatel Česká abilympijská asociace, z.s. nabízí práci na pozici "Obsluha v kavárně" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 9850,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pardubice I.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 10. 2022.

Čísník/servírka

Zaměstnavatel Lázně Kundratice a.s. nabízí práci na pozici "Čísník/servírka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Osečná.
Nabídka práce byla publikována dne 7. 9. 2022.

Servírka/číšník

Zaměstnavatel Jitka Boudová nabízí práci na pozici "Servírka/číšník" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kdyně.
Nabídka práce byla publikována dne 1. 9. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.