Práce pro OZP
Doplňovači zboží

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Doplňovači zboží“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Doplňovač zboží, merchandiser

Zaměstnavatel DISPOSERVIS s.r.o. nabízí práci na pozici "Doplňovač zboží, merchandiser" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 9600 - 12000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kolín.
Nabídka práce byla publikována dne 9. 11. 2022.

Doplňovač/ka zboží, merchandiser

Zaměstnavatel DISPOSERVIS s.r.o. nabízí práci na pozici "Doplňovač/ka zboží, merchandiser" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8000 - 9000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Písek.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 11. 2022.

Referent controlingu a merchandiisingu

Zaměstnavatel DISPOSERVIS s.r.o. nabízí práci na pozici "Referent controlingu a merchandiisingu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 9500 - 14250,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 10. 2022.

Doplňovač/ka zboží

Zaměstnavatel BM ČESKO s.r.o. nabízí práci na pozici "Doplňovač/ka zboží" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 17900 - 52900,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem-město.
Nabídka práce byla publikována dne 9. 10. 2022.

Doplňovač zboží, merchandiser, disponent v obchodě

Zaměstnavatel DISPOSERVIS s.r.o. nabízí práci na pozici "Doplňovač zboží, merchandiser, disponent v obchodě" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 12000 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 9.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.