Práce pro OZP
Dopravní dispečeři

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Dopravní dispečeři“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Administrátor přeprav s aj - dispečer

Zaměstnavatel Loma Systems s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrátor přeprav s aj - dispečer" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 32000 - 37000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Dobřany.
Nabídka práce byla publikována dne 17. 11. 2022.

Dispečer/ka dopravy

Zaměstnavatel Veřejné stravování Louny s. r. o. nabízí práci na pozici "Dispečer/ka dopravy" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 20500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Louny.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 10. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.