Práce pro OZP
Finanční poradci specialisté

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Finanční poradci specialisté“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Finanční poradci

Zaměstnavatel Fincentrum & Swiss Life Select a.s. nabízí práci na pozici "Finanční poradci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Beroun.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 11. 2022.

Manažer týmu

Zaměstnavatel SMS finance, a.s. nabízí práci na pozici "Manažer týmu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 50000 - 150000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2022.

Odborný konzultant

Zaměstnavatel SMS finance, a.s. nabízí práci na pozici "Odborný konzultant" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 40000 - 120000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.