Práce pro OZP
Hlavní účetní

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Hlavní účetní“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Hlavní účetní

Zaměstnavatel Lázně Teplice nad Bečvou a.s. nabízí práci na pozici "Hlavní účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 42000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Teplice nad Bečvou.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 9. 2022.

Všeobecný/ná účetní

Zaměstnavatel Better Call George s.r.o. nabízí práci na pozici "Všeobecný/ná účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 3000 - 18133,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 11.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 9. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.