Práce pro OZP
Instruktoři autoškoly

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Instruktoři autoškoly“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Lektor/ka autoškoly

Zaměstnavatel Václav Brož nabízí práci na pozici "Lektor/ka autoškoly" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 50000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Planá.
Nabídka práce byla publikována dne 7. 11. 2022.

Učitel/ka autoškoly

Zaměstnavatel Autoškola NOBE - Česká republika s.r.o. nabízí práci na pozici "Učitel/ka autoškoly" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 35000 - 80000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Plzeň 2-Slovany.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 9. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.