Práce pro OZP
Kadeřníci

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Kadeřníci“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Kadeřnice/kadeřník

Zaměstnavatel Hana Pohlová nabízí práci na pozici "Kadeřnice/kadeřník" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 19700 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kuřim.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 11. 2022.

Kadeřníci

Zaměstnavatel AFRODITI Hair s.r.o. nabízí práci na pozici "Kadeřníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 27000 - 36000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 1.
Nabídka práce byla publikována dne 14. 9. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.