Práce pro OZP
Krejčí

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Krejčí“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Krejčí

Zaměstnavatel Hana Trnková nabízí práci na pozici "Krejčí" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 11000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Louny.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 11. 2022.

Odborná krejčová

Zaměstnavatel EEREE s.r.o. nabízí práci na pozici "Odborná krejčová" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 12050 - 12050,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Šternberk.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 10. 2022.

Odborná krejčová

Zaměstnavatel EEREE s.r.o. nabízí práci na pozici "Odborná krejčová" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Šternberk.
Nabídka práce byla publikována dne 19. 10. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.