Práce pro OZP
Manipulační dělníci ve výrobě

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Manipulační dělníci ve výrobě“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Pomocný/á a manipulační pracovník/ce

Zaměstnavatel EEREE s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný/á a manipulační pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Šumperk.
Nabídka práce byla publikována dne 26. 11. 2022.

Pomocný pracovník, pracovnice

Zaměstnavatel Charita Hrabyně nabízí práci na pozici "Pomocný pracovník, pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8500 - 12500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hrabyně.
Nabídka práce byla publikována dne 16. 11. 2022.

Pomocný pracovník, pracovnice

Zaměstnavatel Charita Hrabyně nabízí práci na pozici "Pomocný pracovník, pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8500 - 12500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Opava.
Nabídka práce byla publikována dne 16. 11. 2022.

Manipulační dělník/ce, čištění strojů, možnost i ostraha - vrátný

Zaměstnavatel KORDPLAST s.r.o. nabízí práci na pozici "Manipulační dělník/ce, čištění strojů, možnost i ostraha - vrátný" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 16200 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Velká nad Veličkou.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 10. 2022.

Manipulační dělník/ce

Zaměstnavatel P+M komplexní úklid s.r.o. nabízí práci na pozici "Manipulační dělník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 98,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Liberec-Vratislavice nad Nisou.
Nabídka práce byla publikována dne 19. 10. 2022.

Dělník/ice

Zaměstnavatel KARTON s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník/ice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 100 - 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Dolní Bukovsko.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 10. 2022.

Pracovník/ice kompletace-vizuální kontrola

Zaměstnavatel PCO - Montážní dílna, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ice kompletace-vizuální kontrola" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 1. 10. 2022.

Manipulační dělníci ve výrobě

Zaměstnavatel KORUND BENÁTKY, s.r.o. nabízí práci na pozici "Manipulační dělníci ve výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 24000 - 26000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Benátky nad Jizerou.
Nabídka práce byla publikována dne 16. 9. 2022.

Manipulant

Zaměstnavatel L I K T O, s.r.o. nabízí práci na pozici "Manipulant" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 23000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Nabídka práce byla publikována dne 17. 8. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.