Práce pro OZP
Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Masér/ka

Zaměstnavatel Maonel s.r.o. nabízí práci na pozici "Masér/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 11000 - 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Plzeň 3.
Nabídka práce byla publikována dne 9. 11. 2022.

Fyzioterapeut/ka

Zaměstnavatel Maonel s.r.o. nabízí práci na pozici "Fyzioterapeut/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 14000 - 17000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Plzeň 3.
Nabídka práce byla publikována dne 9. 11. 2022.

Masér/ka

Zaměstnavatel Lázně Kundratice a.s. nabízí práci na pozici "Masér/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 17900,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Osečná.
Nabídka práce byla publikována dne 7. 9. 2022.

Masér/ka

Zaměstnavatel Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých České republiky, zapsaný spolek nabízí práci na pozici "Masér/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 17900,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vsetín.
Nabídka práce byla publikována dne 31. 8. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.